Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Farblithografie "Maravillas con variaciones acrosticas- 15", im Druck signiert, Blattgröße 50 x 71,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.07.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.07. - 11.07.2012 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: